Evden Eve Nakliyat

Herşey bir ekspertizin evinize gelerek fiyat vermesiyle başlar, Firmamız ile anlaşma sağlamanız halinde belirtmiş olduğunuz tarihte, belirtmiş olduğunuz saat'te elemanlarımız gelerek evinizdeki eşyaları paketlemeye başlar, aynı zamanda mobilyacımız sökülebilen modüler mobilyalarınızı sökerek o mobilyaya ait parçaları özenle ambalajlayarak o mobilyaya ait aksesuarları yine aynı titizlikle paketleyerek hiçbir mobilyanızın çizilmemesini sağlar.

Toplu Evden Eve Nakliyat

Bu nakliyat şeklinde sizlerede görev düşmektedir; evinizdeki ufak tefekleri, cam eşyaları, kitapları ve kıyafetlerinizi siz kendiniz toplar ve kolilersiniz. Kaba eşya diye tabir ettiğimiz mobilyaları, oturma gurubunu, salon takımını, yatak odasını ve beyaz eşyaları olduğu gibi bırakırsınız.

Kaba eşyaların tamamı elemanlarımız tarafından toplanır, paketlenir ve ambalajlarak yeni yuvanıza nakledilir.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat

Toplamalı diye tabir ettiğimiz nakliye şeklinde siz evinizden sadece özel eşyalarınızı alarak işinizi bitirmiş olursunuz, Kılık kıyafetleriniz seyyar gardolaplara yerleştirilerek taşınır. Evde bulunan cam mutfak eşyaları paketlenip fıçılara yerleştirilerek sarsılmadan ve kırılmadan taşınmasına yardımcı olur. Beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin tamamı sökülerek paketlenir. Eşyaların tamamı toplanıp paketlenerek araca taşındıktan sonra gideceği yerde tekrar çıkarılarak kurulumları yapılır.